Το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκα μέχρι τη λήξη του α’ γύρου

Φωτογραφία: Ευρωκίνηση.

Τις μέρες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων της Σούπερ Λίγκα μέχρι και την 16η αγωνιστική ενέκρινε το Διοικητικό Συμβούλιο της διοργανώτριας αρχής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι τη λήξη του πρώτου γύρου (σε ώρες Νέας Υόρκης):
7η αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
12.30: Ολυμπιακός – ΟΦΗ
13.00: Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Κυριακή 20 Οκτωβρίου
10.00: Ξάνθη – Αρης
10.15: Πανιώνιος – Αστέρας
11.00: ΠΑΟΚ – Λαμία
12.30: ΑΕΚ – Βόλος
13.00: Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

8η αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου
10.15: ΟΦΗ – Ξάνθη
12.30: Βόλος – ΠΑΟΚ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου
09.00: Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
11.00: Ατρόμητος – Πανιώνιος
11.15: Αρης – Παναιτωλικός
13.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Δευτέρα 28 Οκτωβρίου
13.30: Αστέρας – Λαμία

9η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
13.30: Πανιώνιος – Αρης
14.00: Ξάνθη – Ολυμπιακός
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
08.00: ΑΕΛ – ΟΦΗ
10.00: Παναιτωλικός – Αστέρας
12.30: ΑΕΚ – Ατρόμητος
13.00: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Δευτέρα 4 Νοεμβρίου
13.00: Λαμία – Βόλος

10η αγωνιστική
Σάββατο 9 Νοεμβρίου
10.15: Βόλος – Παναιτωλικός
12.30: ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου
08.00: Αρης – Αστέρας
10.00: Ξάνθη – Πανιώνιος
10.15: Ολυμπιακός – Ατρόμητος
12.30: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Δευτέρα 11 Νοεμβρίου
12.30: ΑΕΛ – Λαμία

11η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
12.30: Πανιώνιος – Ολυμπιακός
13.00: Λαμία – Ξάνθη

Κυριακή 24 Νοεμβρίου
10.00: Ατρόμητος – ΟΦΗ
10.15: Αστέρας – Βόλος
11.00: ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
12.30: ΑΕΚ – Αρης
12.30: Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

12η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
10.15: Πανιώνιος – Παναιτωλικός
12.30: ΟΦΗ – ΑΕΚ
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
08.00: Παναθηναϊκός – Αστέρας
10.00: Ξάνθη – Ατρόμητος
10.15: ΑΕΛ – Βόλος
10.15: Αρης – Λαμία
12.30: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
11.00: ΠΑΟΚ – Ξάνθη
12.30: ΑΕΚ – Πανιώνιος
13.00: Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
10.00: Λαμία – ΟΦΗ
10.15: Αστέρας – ΑΕΛ
12.30: Ατρόμητος – Αρης
12.30: Βόλος – Παναθηναϊκός

14η αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου
10.15: ΟΦΗ – Αρης
12.30: Παναθηναϊκός – Λαμία
13.00: Ξάνθη – ΑΕΚ
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου
08.00: ΑΕΛ – Ατρόμητος
10.15: Βόλος – Πανιώνιος
12.30: Αστέρας – Ολυμπιακός
12.30: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

15η αγωνιστική
Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου
10.00: Ξάνθη – Παναιτωλικός
10.15: Ολυμπιακός – ΑΕΛ
10.15: ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
12.30: ΑΕΚ – Αστέρας
12.30: Ατρόμητος – Λαμία
Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου
10.15: Αρης – Βόλος
12.30: Πανιώνιος – Βόλος

16η αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου
12.30: Αστέρας – Ξάνθη
12.30: Λαμία – ΑΕΚ
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
08.00: ΑΕΛ – Πανιώνιος
10.00: Παναιτωλικός – ΟΦΗ
10.15: Βόλος – Ολυμπιακός
12.30: Παναθηναϊκός – Αρης
Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου
11.00: ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 characters available