Πλούσιο το πρόγραμμα του πρώτου Σαββατοκύριακου του Δεκεμβρίου (4-5). Το διήμερο έχουμε συνολικά 36 παιχνίδια (21 το Σάββατο και 15 την Κυριακή) σε 11 γυμναστήρια σε όλες τις κατηγορίες αγοριών και κοριτσιών, με πολλά και σημαντικά παιχνίδια.
Συνοπτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4-5 Δεκεμβρίου) από την επίσημη ιστοσελίδα του Ελληνο-Ορθόδοξου Πρωταθλήματος Μπάσκετ της Αρχιεπισκοπής (GOBL):
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου
ZP Bronx
12:00 PM: JG: Holy Resurrection – Zoodohos Peghe
1:15 PM: SG: St. Nicholas – Zoodohos Peghe
2:30 PM: JB: St. Nicholas Red – Zoodohos Peghe
3:45 PM: SB: St. Nicholas White – Zoodohos Peghe
YKT
1:00 PM: SG: St. Demetrios Astoria – YKT
2:15 PM: JB: St. Demetrios Astoria Navy – YKT
3:30 PM: SB: St. Demetrios Astoria – YKT
Holy Cross Brooklyn
1:30 PM: SG: Archangel Michael – Holy Cross Brooklyn
2:45 PM: JB: Archangel Michael Maroon – Holy Cross Brooklyn White
4:00 PM: JB: St. Demetrios Merrick – Holy Cross Brooklyn Blue
5:15 PM: SB: Holy Trinity Cathedral – Holy Cross Brooklyn
Flushing
1:30 PM: JB: Holy Cross Whitestone Gold – St. Nicholas White
2:45 PM: JB: Holy Cross Whitestone Black – St. Nicholas Blue
4:00 PM: JG: St. Demetrios Astoria White – St. Nicholas White
5:15 PM: JG: Holy Cross Brooklyn – St. Nicholas Blue
Port Washington
2:00 PM: JB: St. Demetrios Jamaica – Archangel Michael White
3:15 PM: SB: Archangel Michael White – Archangel Michael Maroon
4:30 PM: JG: St. Demetrios Astoria Navy – Archangel Michael White
Greenlawn
2:15 PM: JB: Holy Resurrection – St. Paraskevi
3:30 PM: SB: Holy Resurrection – St. Paraskevi
4:45 PM: SB: Holy Trinity Hicksville – St. Demetrios Merrick
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου
ZP Bronx
2:00 PM: JG: St. Demetrios Astoria Gold – Zoodohos Peghe
3:15 PM: SG: St. Demetrios Astoria – Zoodohos Peghe
4:30 PM: JB: St. Demetrios Astoria White – Zoodohos Peghe
5:45 PM: SB: St. Demetrios Astoria – Zoodohos Peghe
Whitestone
2:00 PM: SG: Holy Trinity Hicksville – Holy Cross Whitestone
3:15 PM: SB: Archangel Michael Maroon – Holy Cross Whitestone
Holy Cross Brooklyn
2:00 PM: JG: Archangel Michael Maroon – Holy Cross Brooklyn
3:15 PM: SB: St. Demetrios Merrick – Holy Cross Brooklyn
4:30 PM: JB: Holy Cross Brooklyn White – Holy Cross Brooklyn Blue
Greenlawn
2:00 PM: JG: St. Demetrios Astoria White – Holy Trinity Hicksville
3:15 PM: JG: St. Paul – St. Paraskevi
4:30 PM: SB: St. Paul – St. Paraskevi
Port Washington
2:00 PM: JG: St. Demetrios Astoria Navy – Archangel Michael White
3:15 PM: SB: YKT – Archangel Michael White
4:30 PM: JB: St. Paul – Archangel Michael Red